DOŁĄCZ DO ZAŁOGI COM

Super, że chcesz dołączyć do naszej Załogi! Wpisz się do naszego rejestru pokładowego - zajmie Ci to maksymalnie 7 sekund!
*
*
*
✓ OK
Wgraj plik CV
No file selected Accepted file formats are: doc, docx, pdf, rtf, txt, odt, jpg, gif, jpeg, bmp, png. Maximum file size is 4 MB. *

Administratorem Państwa danych osobowych jest Clouds On Mars sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Szpitalna 8a/2, 00-031 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000670382, NIP 5213773786. Informacje na temat administratora danych, celu i podstawy prawnej przetwarzania, okresu przez który dane będą przechowywane, przysługujących Państwu praw oraz wszelkie inne wymagane informacje zgodnie z brzmieniem art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), znajdą Państwo na stronie https://cloudsonmars.com w zakładce Polityka prywatności. Bardzo prosimy o zapoznanie się z Polityką prywatności przed przesłaniem aplikacji na powyższe ogłoszenie.